Kinga Dębska opowie o kobiecym alkoholizmie

Ruszyły zdjęcia do nowego filmu Kingi Dębskiej, autorki „Moich córek krów”. Obraz „Zabawa, zabawa” opowie o kobietach z problemami alkoholowymi. Scenariusz filmu wyróżniono 3. nagrodą podczas tegorocznego konkursu Script Pro.

„Zabawa, zabawa” to historie trzech kobiet – doświadczonej i utytułowanej chirurg, pnącej się po szczeblach kariery prokurator oraz studentki-prymuski. Łączy je słabość do trunków, po które sięgają w chwilach stresu lub po prostu dla zabawy. W rolach głównych wystąpią Agata Kulesza, Dorota Kolak i Maria Dębska.

Scenariusz reżyserka napisała wspólnie z Miką Dunin, autorką książki „Alkoholiczka”, najsłynniejszą polską blogerką piszącą o kobiecym piciu. Został on doskonale udokumentowany i uwiarygodniony rozmowami z wieloma kobietami, zmagającymi się z nałogiem.

W obsadzie znaleźli się także Marcin Dorociński, Rafał Rutkowski i Sławomir Zapała. Za zdjęcia odpowiada operator Andrzej Wojciechowski, z którym Kinga Dębska pracowała już przy filmach „Moje córki krowy” oraz, będącym w trakcie postprodukcji, obrazie „Plan B”.

Premiera filmu „Zabawa, zabawa” zaplanowana jest na 2018 rok.

Dodaj komentarz